Karameşe Tesisat Kocaeli,İzmit,Dilovası,Çayırova,Kandıra,Gebze,Darıca,Derince il ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz bizleri tercih edebileceğiiz bir çok seçenek mevcut bunlar;

Uygun Hizmet,Teknik Servis, Batarya montajı, Uygun Armatür montajı, Uygun Servis Fiyatları

Bataryalar sıhhi tesisat olarak sıcak ve soğuk suyu istenilen derecelerde karıştırarak akıtabilen armatürlere verilen isimimdir. Gerektiğinde yalnız sıcak su veya soğuk su akıtmaktadır. Batarya çeşitleri kullanılacak yerlere göre adlandırılır. Lavabo bataryası, eviye bataryası gibi.

Vitrifiye lavabo, tuvalet taşı,küvet,duş teknesi gibi yapılarda kullanılan ürünlere denmektedir. Çoğunlukla seramikten yapısı oluşmaktadır. Vitrifiye, kil ve kaolin karışımlı kilden yapılır.

Armatür, elektrik lambası kullanılarak yapay ışık oluşturmak için kullanılan elektrik cihazıdır. Tüm armatürlerde bir gövde ve lambayı tutup değiştirilmesini sağlayan priz bulunmaktadır.

Karameşe Tesisat, Bakım ve onarım işlemi yapan ve üretici firmaların yetkilendirmediği firmalar, onarım işlemleri esnasında ikinci el ürünlerden sökülmüş ve veya arızalanmış gibi durumlarda güvenilir ve kaliteli hizmet sunan servisimiz yanınızda yer almaktadır. Yetkili servisler, kullandıkları orijinal yedek parçalarla bu durumu ortadan kaldırarak birinci kalite hizmetimizle güvenle çalışmasını sağlar.

Biz sizlere çözüm odaklı, sorunlarınızı sorun ederek sizlere destek sağlamaktayız. Performans ve Kalite odaklı çalışmaktayız.