HAKKIMIZDA

Karameşe Tesisat klozet montajı,arıza ve teknik servis Kocaeli il sınırlarında hizmet vermek amacıyla batarya arıza servisi,armatür modelleri,vitrifiye montajı, armatür arızası gibi konularında hizmet vermek amacıyla faaliyete başlamıştır.

Gelişen ve halen gelişmekte olan teknoloji ile birlikte noktası noktasına servis hizmeti yapabilmekteyiz. Firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanım açısından en üst düzeyde olan, ayıca işinde gerekli eğitimleri almış takım arkadaşları ile hizmet vermektedir. Bu nedenle firmamız sizlere %100 işçilik ve malzeme kalitesi sunmaktadır.

Neden biz ?

Türkiye de başarılara imza atmış Karameşe Tesisat olarak bu topraklarda üretken işlere imza atan kaliteli bir marka olmayı hedeflemekteyiz. Bu topraklardan kazandığını yine bu topraklara yatıran bir değer olmayı hedefliyoruz.

Kurucularımız ve çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi çeşit ve modellerle birlikte hizmetinize sunmaktayız. Sizlere kaliteli ve uygun bir hizmet vermeyi amaçlayan Karameşe Tesisat olarak yanınızda yer almaktayız. Doğal kaynakları korumamız ve konutlar ve toplu kullanım alanları için tasarlanan ürünlerin başında yer alıyoruz. Bu tasarım anlayışımızın içinde geliştirlen klozet ve armatürlerde kullanılan suyun azaltılması, birey başına kaliteli su kullannımı elektrik tüketimi ve karbon salımında tasarrufa yer açmasını sağlamaktadır.

Kullanılan tüm ürünlerimizde servis hizmetimiz, tasarlama ve sizlerin de bütçenizı düşünerek hesaplı bir davranış sergilemekteyiz.

Biz Karameşe Tesisat olarak hizmetlerimizde her zaman işçiliğimizi ön planda tutarak sizlere nasıl kaliteli hizmet sağladığımızı sizlerle beraber ortak olmak istiyoruz. Kaliteli ve birbirinden şık modeller olan Armatür,Klozet,Batarya ve bir çok ürün montajı için sizlerleyiz.

Karameşe Tesisat Kocaeli,İzmit,Dilovası,Çayırova,Kandıra,Gebze,Darıca,Derince il ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz bizleri tercih edebileceğiiz bir çok seçenek mevcut bunlar;

Uygun Hizmet,Teknik Servis, Batarya montajı, Uygun Armatür montajı, Uygun Servis Fiyatları

Bataryalar sıhhi tesisat olarak sıcak ve soğuk suyu istenilen derecelerde karıştırarak akıtabilen armatürlere verilen isimimdir. Gerektiğinde yalnız sıcak su veya soğuk su akıtmaktadır. Batarya çeşitleri kullanılacak yerlere göre adlandırılır. Lavabo bataryası, eviye bataryası gibi.

Vitrifiye lavabo, tuvalet taşı,küvet,duş teknesi gibi yapılarda kullanılan ürünlere denmektedir. Çoğunlukla seramikten yapısı oluşmaktadır. Vitrifiye, kil ve kaolin karışımlı kilden yapılır.

Armatür, elektrik lambası kullanılarak yapay ışık oluşturmak için kullanılan elektrik cihazıdır. Tüm armatürlerde bir gövde ve lambayı tutup değiştirilmesini sağlayan priz bulunmaktadır.

Karameşe Tesisat, Bakım ve onarım işlemi yapan ve üretici firmaların yetkilendirmediği firmalar, onarım işlemleri esnasında ikinci el ürünlerden sökülmüş ve veya arızalanmış gibi durumlarda güvenilir ve kaliteli hizmet sunan servisimiz yanınızda yer almaktadır. Yetkili servisler, kullandıkları orijinal yedek parçalarla bu durumu ortadan kaldırarak birinci kalite hizmetimizle güvenle çalışmasını sağlar.

Biz sizlere çözüm odaklı, sorunlarınızı sorun ederek sizlere destek sağlamaktayız. Performans ve Kalite odaklı çalışmaktayız.

Professional writers can assist you to develop your writing abilities and ease stress. It can be challenging to write particularly when you’re working under good starting sentences for essays a time-bound deadline. By enlisting the assistance by a professional writer you can get your paper finished in time.